Novostavba v centre mesta - Košice 91 m2

139.000,- €

Pri kúpe oboch bytov je cena 258 000 €, vrátane provízie, možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (8 fotografií)

Ponúkame na predaj dva trojizbové byty s južnou orientáciou, ktoré sa nachádzajú v podkroví obytného- tehlového domu v Košiciach, každý o rozlohe 91 m2, plus loggiu o veľkosti 6 m2. Možnosť predaja každého bytu jednotlivo poprípade pri kúpe obidvoch bytov je možná dohoda na cene.
Vhodná investícia vo vyhĺadávanej lokalite v centre Košíc - dobrá dostupnoť autom, v blízkosti je Aupark , železničná stanica, všetky spoje MHD.
Pri rekonštrukcii boli použité kvalitné materiály nakoľko to majiteľ staval pre seba, nemal záujem to predávať.
V rámci rekonštrukcie boli zrealizované nové rozvody vlastného kúrenia, samostatné elektrické prípojky, samostatné prípojky vody spolu s hydrantom umiestneným v spoločných priestoroch bytového domu, strešné okná, vyfrézované a vyvložkované komíny z antikorovej ocele po kompletnej rekonštrukcii, omietnutím silikátovou omietkou a oplechovaním. Boli vyhotovené nové betónové vence po celom obvode, nové oceľové nosné konštrukcie, nový samonosný trámový strop/podlaha s uložením do obvodového muriva, komplet vymenený krov s dvoma vikiermi orientovanými na južnú stranu. Okná sú polyuretánové, bezúdržbové strešné okná Velux s izolačným  trojsklom s príplatkovým izolačným lemom veľkého rozmeru. Strecha je betónová strešná krytina BRAMAC tehlovej farby ,komíny: antikorová nerezová oceľ s priemerom 200 mm s možnosťou pripojenia krbovej vložky na tuhé palivo.
Podlaha loggie je vybavená tepelnou izoláciou a hydroizoláciou so spádovým odtokom s protizápachovou klapkou. Kúpeľňa v bytoch sa nachádza podomietkový závesný systém Geberit a bidet, odpad a prípojka vody k voľne stojacej vani, sprchovému kútu a umývadlám. Možnosť dostavby do finálnej podoby podľa vlastných predstáv klienta. Veľkým bonusom pri kúpe tejto nehnuteľnosti je ušetrený poplatok u správcu do Fondu opráv na 10 rokov, keďže strecha bola menená nová na náklady predávajúceho.

Podrobné informácie

vrátane provízie

posledné poschodie

4

3

91 m²

91 m²

osobné

nedokončený

aktívne

vlastné

áno - 1

áno - 1

nie

nie

tehla

áno

nie

iné

južná

0911 472 834

poslať správu

Slovensko
Košice - Staré Mesto
Košice - mestská časť Staré Mesto
Bajzova
osobné
3-izbový byt - novostavba
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Monika Rozsívalová

Mgr. Monika Rozsívalová

Manažér pobočky Košice

hovorím po slovenskyJa govorim hrvatskiJe parle françaisI speak englishmluvim česky

Telefón: 0911 472 834
E-mail: monikarozsivalova@heavenreal.sk

všetky realitné ponuky makléra

HEAVEN REAL SLOVENSKO
Turčianska 16689 / 2
BRATISLAVA , APOLLO BUSINESS CENTER II ( BLOK G )
82109


Telefón: 0800 22 22 80
Mobil: 0905 997 775
E-mail: info@heavenreal.sk
Web: www.heavenreal.sk