Zadanie dopytu

Nenašli ste čo ste hľadali? Chcete nám ponúknuť svoju nehnuteľnosť? Vyplňte nižšie uvedený formulár a my sa Vám čoskoro ozveme.

Uveďte prosím vlastnými slovami čo najdetailnejšie o akú nehnuteľnosť máte záujem/akú ponúkate. Nezabudnite uviesť druh (byt, dom, pozemok...), lokalitu a približnú cenu nehnuteľnosti.

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné

logo HEAVEN REAL s.r.o.

HEAVEN REAL s.r.o.

Našim klientom ponúkame seriózne jednanie, profesionalitu, individuálny prístup a dlhodobé skúsenosti. Orientujeme sa hlavne na oblasť Západného Slovenska.

U nás nemusíte čakať na kupujúceho.

Ako jedna z mála realitných kancelárií sa okrem sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností špecializujeme na odkupovanie nehnuteľností.

Ponúkame možnosť priameho odkupu ako nezadlžených, tak aj zadlžených nehnuteľností, ktorých predaj sa stáva pre mnohých neriešiteľnou záležitosťou.

Dlhy na nájomnom, záložné práva v prospech bánk aj nebankových inštitúcií, exekúcie, dražobné spoločnosti. To všetko pre nás nie je problém vyriešiť.

Ľudí, ktorí sa ocitnú v takejto nezávideniahodnej situácii zastúpime pri jednaniach a zabezpečíme im bývanie.

Po dohode vieme poskytnúť aj zálohu za nehnuteľnosť.

0948 998 778

info@heavenreal.sk

www.heavenreal.sk

všetky kontakty